درباره آفرینش برتر

مدتی است که برای بسیاری از ما سلامت مواد خوراکی مورد استفاده از اهمیت خاصی برخوردار گشته است که برای تهیه این مواد خوراکی سالم نیاز به مراجع معتبری وجود دارد که بتواند خدمات لازم را ارائه نماید.

که خدمات مناسب در دنیای امروز نیازمند ارائه مطالب مفید و دقیق با دسترسی آسان، مبتنی بر آخرین نتایج علمی و …. میباشد.

 

در این میان مجموعه برتر با دارابودن سابقه ای بالغ بر 20سال، کادری مجرب، کارشناسانی کار آزموده با مدارج بالای علمی و تحصیلاتی، تجربه های فنی علمی و عملی در زمینه های مختلف، از جمله فناوری اطلاعات(IT)، بازرگانی، صنایع غذایی، کشاورزی نوین و … و در نظر گرفتن یکی از بزرگترین نیاز های امروزه افراد به غذای سالم و در دست داشتن باغات سامان استان چهار محال بختیاری ، خود را بر آن دیده تا این نیاز را برای ملت عزیز ایران و حتی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان برطرف نماید.

پروژه آفرینش برتر که در فاز اول آن برخی محصولات غذایی از جمله آجیل و خشکبار، عسل، محصولات سالم خانگی(شیرینی جات، ترشیجات، رب و ….)، و سایر مواردی که نیاز امروزه به غذای سالم را برطرف خواهد نمود میباشد که به یاری خداوند متعال آفرینش برتر فعالیت خود را در شهریور ماه 1396 به صورت محدود آغاز نموده است.

امید است با همکاری شما عزیزان که در طی این سال ها انگیزه ای برای ارائه خدمات برتر بوده بتوانیم تمام آنچه که منجر به رظایت و در شان  مخاطبین آفرینش برتر میباشد را ارائه نماییم.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم….

sales@bafarinesh.com

 

پشتیبانی